
30 дни тест период. Оторизиран сервиз. Програма за лоялност.


ДДС фактура! Оторизиран сервиз! На изплащане!
Над 17К продукта на склад / ДДС фактури / Оторизиран сервиз
Цена с ДДС. Възползвай се от промоции и програма за лоялност
| Тип | MidiTower |
Слотове за разширение | |
| Вратичка на 5.25" устройството | Не |
| 2.5" място за разширение | 2 |
| Слот за вътрешно 3.5" устройство | 2 |
Размери | |
| Ширина | 224 мм |
| Височина | 516 мм |
Услугата Известие за цена Ви уведомява, когато цената на стоката падне под избраната стойност.
Най-ниска актуална цена: 230,79 лв
Други стоки марка Cooler Master: Cooler Master Кутии за PC
| Тип | MidiTower |
Слотове за разширение | |
| Вратичка на 5.25" устройството | Не |
| 2.5" място за разширение | 2 |
| Слот за вътрешно 3.5" устройство | 2 |
Размери | |
| Ширина | 224 мм |
| Височина | 516 мм |
| Дълбочина | 510 мм |
| Тегло | 9500 г |
Поддържани дънни платки | |
| ATX | Да |
| Micro ATX | Да |
| Extended ATX | Не |
| Mini ITX | Да |
Изводи на предния панел | |
| Брой USB портове | 3 |
| Аудиожак на предния панел | Да |
Още параметри | |
| LCD екран | Не |
| Прозрачна стена | Да |
| Цвят | Бял |
Виждате грешка в описанието или таблицата? Сигнализирайте ни!
Галерия
Данните и цените за продуктите предлагани от нашите партньори служат за напътствие и обща информация. Моля, преди покупка проверете дали съответстват на публикуваните данни от сайта на магазина или производителя. За евентуалните неточности и грешки не носим отговорност.